Naše služby

Hlavní potenciál MSC MetPro, a.s. je v široké nabídce služeb. Zpracováváme širokou škálu materiálu: ocel, nerez, hliník, kotlové plechy, speciální vysokopevnostní ocel. Díky nadstandardní velikosti výrobních prostor (cca 12.000 m2) jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širokou škálu služeb. Kvalitní strojní vybavení nám umožňuje zpracovávat velké množství operací současně, proto realizujeme zakázky v krátkých termínech při zachování špičkové kvality. Jsme zaměřeni na zakázkovou výrobu výpalků z plechu a následnými operacemi.

Mezi naše hlavní služby patří:

Naše ceny patří mezi dlouhodobě nejnižší.

Hlavní přednosti služeb MSC MetPro a.s.

Pojmeme široké spektrum zákazníků - naše služby jsou určené pro široké spektrum zákazníků. Našimi zákazníky jsou společnosti především z oborů kovovýroby a strojírenské výroby.

Nadstandartní služby klientům - poradenství v oblasti zpracování a použití vhodných materiálů
- balení dle požadavků zákazníka
- zpracování poptávek i v nestandardních formátech(podkladech)
Dále jsme schopni zajistit další služby:
Zkoušky ultrazvukem, povrchové a tvarové úpravy materiálu, svařování, skružování aj.

Mezi naše služby hlavní služby patří:
Pálení tvarových výpalků - díky mnohaleté zkušenosti s výrobou tvarových výpalků a také nejmodernějším pálícím strojům, jsme schopni vypalovat výpalky s maximální přesností. Našim zákazníkům nabízíme pálení za použití tří technologií.

  • Pálení kyslíkem/acetylénem
  • Pálení plazmou
  • Pálení laserem

Spokojenost našich zákazníků je náš cílSamozřejmostí našich dodávek je kompletní atestová dokumentace, dle požadavku zajištění zkoušky ultrazvukem, neutralizace dokumentů, případně zajistíme odvoz materiálu na místo určení a zajištění dalších požadavků dle přání zákazníka.