Specialista na tvarové pálení MSC MetPro a.s.

Hlavní potenciál MSC MetPro, a.s. je v široké nabídce služeb. Zpracováváme širokou škálu materiálu: ocel, nerez, hliník, kotlové plechy, speciální vysokopevnostní ocel. Díky nadstandardní velikosti výrobních prostor (cca 12.000 m2) jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širokou škálu služeb. Kvalitní strojní vybavení nám umožňuje zpracovávat velké množství operací současně, proto realizujeme zakázky v krátkých termínech při zachování špičkové kvality. Jsme zaměřeni na zakázkovou výrobu výpalků z plechu a následnými operacemi.

Naše hlavní služby:

Hlavní přednosti služeb MSC MetPro a.s.

Našimi zákazníky jsou malé, střední i velké strojírenské společnosti. Jsou to společnosti z oborů kovovýroby a strojírenské výroby

Nadstandartní služby klientům - poradenství v oblasti zpracování a použití vhodných materiálů
- balení dle požadavků zákazníka
- zpracování poptávek i dle nestandardní výkresové dokumentace
Zajišťujeme i tyto služby:
Zkoušky ultrazvukem, povrchové a tvarové úpravy materiálu, svařování, skružování aj.

Naše hlavní služby:
Pálení tvarových výpalků - díky mnohaleté zkušenosti s výrobou tvarových výpalků a také nejmodernějším pálícím strojům, jsme schopni vypalovat výpalky s maximální přesností. Našim zákazníkům nabízíme pálení za použití tří technologií.

  • Pálení kyslíkem/acetylénem
  • Pálení plazmou
  • Pálení laserem

MSC MetPro a.s. - je váš specialista na tvarové pálení a navazující operace. Pro pálení tvarových výpalků používáme kyslík/acetylén, plasmu a laser.

 

Aktuality ze společnosti MSC MetPro a.s.

4.9.2019

Technologie True Hole v Pardubicích

V naší nově otevřené pobočce v Pardubicích jsme nainstalovali jedno z dalších výrobních zařízení pro pálení tvarových výpalků plazmou. Tato patentovaná technologie " TRUE HOLE "

pokračovat ...

2.9.2019

Nová pobočka Pardubice

Společnost MSC MetPro a.s. otevřela novou pobočku. Sídlo pobočky: MSC MetPro a.s., ul. Dělnická 35, 533 01 Pardubice. Pobočka byla založena 1.5.2019. Pálení autogenem, plazmou,

pokračovat ...

2.9.2019

Firemní večírek k 3. výročí

Firma již slaví 3. výročí vzniku v Ostravě.  K této příležitosti byl uspořádán firemní večírek, který proběhl v Zábavním centru Horník s kolegy z Pardubic. Archer a Laser game

pokračovat ...

Seznam aktualit společnosti MSC MetPro a.s. naleznete zde Seznam všech aktualit

Spokojenost našich zákazníků je náš cílSamozřejmostí našich dodávek je kompletní atestová dokumentace, dle požadavku zajištění zkoušky ultrazvukem, neutralizace dokumentů, případně zajistíme odvoz materiálu na místo určení a zajištění dalších požadavků dle přání zákazníka.