Kvůli koronaviru se nekoná i řada průmyslových veletrhů. Na jaké se letos nepodíváme?

Nový typ koronaviru, který se teď šíří světem jako obrovská lavina, narušil naprosto celkový chod země. Mnohé podniky nemají zakázky, případně nemají materiál. Skomírá především strojírenský průmysl. Bohužel není obor strojírenství potěšen i z důvodu toho, že se letos nebude konat řada průmyslových veletrhů, na kterých se většinou odhalily nové technologie nebo inovace.

Pokud jste se letos chystali na jeden z oblíbených průmyslových veletrhů, nabízí se otázka, který se tedy konat nebude. I když svého favorita mezi zmíněnými nenajdete, raději se o konání vytipovaného veletrhu informujte předtím, než na něj zamíříte. Seznam níže zmíněných průmyslových veletrhů neobsahuje všechny odložené akce.

Veletrh AMPER se odložil

K vůbec nejoblíbenějším průmyslovým veletrhům patří veletrh AMPER. Ten se měl letos konat během března, bohužel k tomu nedošlo z důvodu nového typu onemocnění, které se šíří dodnes světem. Pokud jste na něj chtěli zamířit, budete si muset počkat na jaro příštího roku – to je totiž nový termín tohoto oblíbeného veletrhu, na kterém se prezentuje řada tuzemských společností.

Letos se nekoná ani veletrh LogiMAT

K dalším letos zrušeným veletrhům se bohužel řadí i veletrh LogiMAT. Tento poměrně oblíbený veletrh plný intralogistických řešení a také zajímavých možností, jak řídit procesy, se přesunul na začátek března příštího roku. I když se na veletrhu usilovně pracovalo, veletrh se musel odložit, jelikož se vyhovující pozdější termín během letošního roku nenašel.

Jak to bude s veletrhem Hannover Messe 2020?

Řada lidí se také vyptává, jak to bude s oblíbeným veletrhem Hannover Messe. Letošní ročník oblíbeného veletrhu se má konat v polovině července, ale popravdě není stále jasné, jestli se veletrh konat bude či nikoli. Zatím to vypadá na naprosté zrušení letošního ročníku, ale potvrzené to černé na bílém ještě není.