Pálení a řezání laserem

Pálení a řezání laserem je činností, ve které lze úspěšně držet vysokou kvalitativní úroveň provedení. Při pálení a řezání laserem jsou dodržovány technické parametry s maximálním výkonem, při maximálních rozměrech tabulí, s maximální tloušťkou i u nerezu, hliníku a černé konstrukční oceli. Tato technologie spolu s precizní prací a specializovaně vyškolenými pracovníky umožňuje splnit krátké termíny v zakázkách. Tato technologie uspokojí i náročné zákazníky s přesným datem dodávek. Samotné laserové výpalky lze vyrobit v extrémně krátkých termínech ze standardně doplňovaného materiálu. Zpracovanou dokumentaci i výkresy se zasílají elektronicky.

Vysoká kvalita pálení a řezání laserem

Cena je určována mnoha faktory a stanovuje se individuálně. Zcela automaticky je také cena materiálu aktualizována i u opakovaně objednávaných dílů podle vývoje na trhu. Pokles cen se tak zcela pravidelně promítá do cen výpalků. V případě rozsáhlejších poptávek je také možnost poradenství a konzultace možnosti úspor. Použití moderních laserů a zkušený team programátorů i operátorů, pro které je vždy dosažení vysokého standardu kvality řezu zcela přirozeným cílem jejich práce, je vám plně k dispozici. Možnosti dnešních laserů jsou sice srovnatelné, avšak výsledný efekt vlastního provedeného řezu a jeho kvality je pak přímo úměrný zejména odbornosti a zkušenosti programátorů a samotných operátorů.

Pálení a řezání laserem má spoustu možností

Pálení a řezání laserem přináší i možnost řezání dílů z velmi tenkých plechů do tloušťky ≤ 1,5 mm, kdy se používá metoda High speed. Ta v kombinaci se vzduchem, tedy řezným plynem, umožní ušetřit zákazníkovi až 50 % nákladů podle druhu, tloušťky materiálu a tvaru výpalku. Je to velmi výhodná metoda pro díly z konstrukční oceli, u kterých se pak počítá s další povrchovou úpravou. Pro díly bez potřebného následného opracování nebo při vašem požadavku maximálně kvalitního řezu je ale doporučována klasická metoda řezání s použitím O2.